Pronájem

V rámci prostoru Creative Gate jsme vytvořili sdílenou Konferenční a Zasedací místnost, které si vám dovolujeme nabídnou k využití a pronájmům. Zajímavé projekty a setkání jsme připraveni podpořit zajímavou cenou nebo partnerství na akci.

Vánoční provoz:
zavřeno od 23.12. do 1.1.2017 - v urgentních případech kontaktujte Terezu Švadleňákovou na tel. 608 100 363.

Konferenční místnost

Kapacita: dle uspořádání: stoly do U - 23 osob, škola - 28 osob, divadlo - 35 osob

Místnost s kapacitou až pro 35 osob, se nachází v levém křídle prostoru Creative Gate, které se nachází v části domu přímo na Václavském náměstí. Konferenční prostor vyniká svou hravostí, variabilitou stolů, světlostí a zejména unikátním výhledem do zadního traktu domů stojících na Václavském náměstí. Plně vybavená audiovizuální konferenční místnost je vhodná pro konference, workshopy, brainstorming, on-line přenosy, přednášky, semináře, školení, tiskové konference, autorské čtení a jiná formální i neformální setkání.

Místnost má velmi dobrou akustiku a výhled na promítací plátno ze všech úhlů je předpokladem skvělého pocitu z probíhající akce. Obrazy se znázorněním Ornagramů z dílny Jiřího Němce dotvářejí celkovou pozitivní atmosféru prostoru.

Zasedací místnosti

Žlutá zasedací místnost

Kapacita: 8 osob

Žlutá zasedací místnost se nachází v pravé části prostoru Creative Gate. Je vhodná pro pracovní setkání, schůzky, brainstorming, výuku, apod. Místnost je vybavená TV (rozlišení 1920x1080, úhlopříčka  55", připojení VGA  i HDMI).

Creative Gate - žlutá zasedačka

Bílá zasedací místnost

Kapacita: 15 osob

Bílou zasedací místnost naleznete v levém křídle prostoru Creative Gate, za recepcí, naproti konferenční místnosti. Je vybavená dlouhým centrálním stolem, vhodným k větším poradám či meetingům. Prostor je také možné vyklidit pro menší přednášky. Díky lokalizaci proti konferenční místnosti je možné bílou zasedací místnost objednat pro velké akce, společně s konferenční místností.

Creative Gate - žlutá zasedačka