Projekty

Současné projekty

Akademie Soběstačnosti

Akademie Soběstačnosti

Akademie soběstačnosti poskytuje informace a zkušenosti v oblasti soběstačného a trvale udržitelného způsobu bydlení, dopravy, produkce potravin, získávání energie a sdílení zkušeností.

Více o projektu

Úhel pohledu

Úhel pohledu

Netradiční diskusní pořad, který exponuje odborná témata způsobem, který je zajímavý pro širokou veřejnost.

Více o projektu

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Interaktivní workshopy, kde si návštěvníci budou moci na vlastní kůži vyzkoušet práci designéra a domů si odnést svůj vlastní výrobek.

Více o projektu

Showroom

Showroom

Chceme podporovat mladé designéry. Proto jsme u nás vytvořili prostor, kde můžou mladí tvůrci vystavovat své zboží a nabízet ho k prodeji. Jejich kousky zároveň zdobí náš interiér.

Více o projektu

Realizované projekty

Shevening

Shevening

Živé talk show úspěšných českých žen ze světa businessu, kultury a politiky. Vyhledáváme vzory úspěšných žen, které svým osobním příběhem přinášejí inspiraci pro ostatní.

Více o projektu

Osobní mapa

Osobní mapa

Interaktivní setkání se zajímavými osobnostmi z oblasti podnikání a kultury, které vždy vytvoří vlastní přirozenou myšlenkovou mapu plnou hesel, citátů, zkušeností, odkazů a doporučení. Inspirujeme se off-line.

Více o projektu

Creative stream

Streamovaná akce, vždy spojená s přenosem ze zahraničí. On-line hostem bude vždy významná osobnost, spojení se zajímavou událostí nebo projektem, kdekoliv po světě.

Více o projektu

Odkrýváme

Vyzdvihujeme unikátní a neotřelé. Novinářská snídaně s odkrytím zajímavých témat - lidských příběhů, inovací, možností testování, prezentací zkušeností. Vždy se jedná o něco unikátního mediálně neotřelého.

Více o projektu

Nové technologie

Tvoříme konferenční prostředí pro pravidelné setkávání lidí a výměnu informací v oblasti nových technologií. Diskutujeme nové a moderní směry v oblasti energetického průmyslu, vývoje technologií, nano technologií, lokální výroby, tradingu, elektromobility, bankovnictví a komunikace.

Více o projektu

Creative Market

Creative Market

Creative Market je první ekologicko-designový trh, kde se prezentují designéři a firmy tvořící s ekologickým přesahem. Široká veřejnost se tak může seznámit s originálními způsoby recyklace a ochrany životního prostředí a také může tuto autorskou tvorbu přímo podpořit nákupem.

Více o projektu