Kdo jsme

Creative Gate je coworkingové centrum, které se věnuje realizaci a startu nových i běžících projektů, akcí, koncertů, přednášek i nápadů. Srdcem je skupina kreativců z oblasti grafiky, produkce, fotografie, videa, webdesignu i programování atd. Umíme PR, textové služby i překlady.

Velkou část našich aktivit tvoří pronájem zasedacích a konferenčních místností přímo v našem prostoru. Jsou vhodné pro firemní porady, meetingy, přednášky, kurzy, pravidelnou výuku a řadu další aktivit. Stačí se zeptat a určitě najdeme řešení i pro Vás. V omezeném rozsahu nabízíme i sdílená pracovní místa v kancelářích. Chcete se dozvědět víc? Přijďte nás navštívit!

Proč tvoříme Creative Gate?

Rádi realizujeme věci, které dávají smysl, jdou do hloubky tématu a mají duši.

Naším cílem je pomoci na svět kreativním nápadům v různých podobách. Může jít o grafické vyjádření malíře, stejně jako o sérii kurzů a přednášek na zajímavé téma. Nebojíme se realizace koncertů smysluplné hudby i produktového katalogu nebo internetového portálu. Vše co vyjadřuje nápadité řešení od profesionálů s citem je nám blízké a když někoho v týmu nemáme? Zajistíme, vždyť spolu-práce je tím, co je nám blízké.

Protože víme, že občas je k tomu potřeba i dobré zázemí, nabízíme několik míst pro práci ve sdílených kancelářích a také konferenční a zasedací místnosti.