Projekt ArtBees pro podnikavé ženy

Creative Gate vás zve na nový projekt Lenky Papadakisové. Už dříve realizované Moudré podnikání žen se setkalo v našich prostorách s velkým ohlasem a tak je nám radostí představit další projekt pro podnikavé ženy, tentokrát s názvem ArtBees.

Více o projektu prozradí sama Lenka Papadakisová:

"Ráda bych vás osobně pozvala do programu ArtBees, unikátního vzdělávacího a PR projektu podporujícího české kreativní značky. Značky, které založily a již určitou dobu rozvíjejí ženy-podnikatelky.
ArtBees jsme s partnery a lektory stavěli tak, aby vám bylo maximálně užitečné a aby vám na vaší cestě podnikáním opravdu pomohlo.

Záleží mi na zdraví a kráse českého a slovenského podnikatelského prostředí a vím, že ženské podnikání naše země potřebuje. A také z vlastní zkušenosti vím, že ženské podnikání zase potřebuje v jisté fázi postrčit, chytit druhý dech, aby skutečně vykvetlo a dlouhodobě přinášelo ovoce. Tento druhý dech, propojení s lidmi podobného naladění, ale hlavně informačně a motivačně nabité boot campy, úžasné lektory, propagační Koncept Store a zásadní posun, změnu a podporu - to vám přinese program ArtBees."

ArtBees je devítiměsíční program, který pomáhá „malým" značkám dělat „velké" kroky k jejich úspěchu. Je určen kreativním českým a slovenským ženám – podnikatelkám, které vytvářejí kvalitní, originální a lokální produkty nebo služby.

S ArtBees se naučíte:

Budete mít zpracovanou strategii svého podnikání na 2 roky
Získáte rady zkušených podnikatelů, mentorů a lektorů
Propojíte se s dalšími ženami - tvůrkyněmi
Zapojíte se do netradiční prezentace vaší značky v rámci Pop-up Koncept Store

Program je určen pro 50 žen z České republiky a Slovenska.

Koho zveme?

Ženy, které podnikají minimálně 1 rok až 5 let (podnikají samy, nebo mají svůj tým)

Vyrábějí a prodávají originální produkty z oblasti designové a řemeslné tvorby (tvorba oděvů, doplňků, bot, šperků, hraček, hudebních nástrojů, květin, jídla či kosmetiky apod.)

Váš příspěvek

Program finančně podporuje společnost Coca-Cola.
Vaše finanční spoluúčast je 7 000 Kč (tj. 12% z celkové ceny programu) plus náklady na ubytování při boot campech

Další info na http://artbees.wix.com/program#!program/p7qkl

Přihlášky pouze do 5. srpna 2016