Creative Gate nově na Václavském náměstí

30.05.2016 08:00

Jak už si možná někteří všimli, Creative Gate se 1. června 2016 po letech strávených na Jindřišské stěhuje do zrekonstruované budovy Darex na Václavském náměstí 837/11. Náš prostor je v sedmém patře do kterého přijede proskleným výtahem s výhledem :)

Celý prostor je otočen směrem od Václavského náměstí a je v něm krásně klidno. Čeká Vás zbrusu nový interiér, který je kombinací přírodních a moderních materiálů a z našeho pohledu má služný šmrnc. O první výzdobu se postaraly obrazy od Jitky Tomanové a pro pohodlí všech zůčastněných jsme pořídili nové židle s měkkým sezením.

Tak jak jste byli dříve zvyklí, najdete u nás 1 velkou konferenční místnost a 2 zasedací. Velká má kapacitu 30 osob v divadelním uspořádání se stolečky. Menší zasedací pak kapacitu 15 osob a nejmenší kapacitu 7. Dvě větší jsou vybaveny projektorem, nejmenší pak LCD televizí.

Provozní doba CG zůstává stejná, recepce bude fungovat od 9 do 17 hodin, v pátek pak do 15 hod., v případě pronájmů jsou Vám holky z recepce k dispozici vždy i o víkendech.

V prostoru CG je k dispozici několik sdílených pracovních míst, která se dají po předchozí rezervaci pronajmout.

Těšíme se, že se za námi zastavíte!