Aktuálně

Projekt ArtBees pro podnikavé ženy

Výstava Manuela Rodrígueze Méndeze

Čas vánoční v Creative Gate

Úhel pohledu: Co je štěstí?

Cégéčko v podzimních tónech

První vernisáž fotografa Tomáše Zýky!

Léto v Creative Gate - Nová otevírací doba recepce

Úhel pohledu: Hledá se vzor/idol!

Existuje v ČR reálná osoba, která je opravdovým vzorem? Jaké jsou její atributy? Morální kredit nebo sláva a peníze? Stálé názory a pokora nebo sporťák a modelka po boku? Jsme zemí Járy Cimrmana nebo se najde i někdo jiný?

Vernisáž Obrazy a Královské čtverce Jarmily Králové

Rádi bychom Vás pozvali a na vernisáž s názvem Obrazy a královské čtverce Jarmily Králové. Vernisáž autorky se uskuteční ve čtvrtek 6.3.2014 od 18:30 v prostorách coworkingového centra Creative Gate v samém centru Prahy, v Jindřišské 5.

Vernisáž Sabiny Sýkorové

9.1. proběhla v CG vernisáž, kde se poprvé veřejně představils mladá a nadaná umělkyně Sabina Sýkorová. Přijďte se potěšit jejími emotivními akvarelovými malbami! Máte možnost až do konce února!

Designérem na vlastní kůži – nový workshop CG!

Creative Gate pořádá interaktivní workshopy, kde si návštěvníci budou moci na vlastní kůži vyzkoušet práci designéra a domů si odnést svůj vlastní výrobek!

Creative Gate oslavilo druhé narozeniny

V půli července oslavila společnost Creative Gate své druhé narozeniny. A cílem akce nebylo jen připít si na zdraví a dlouhá léta společnosti, ale také její představení kreativních prostor i lidí novým členům a zájemcům o vlastní pracovní místo a spolupráci.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Praha, 17. listopadu 2013 – Coworkingové centrum Creative Gate vás zve na netradiční vernisáž Social life of Artifacts, která se uskuteční 31.10. od 18 hodin v prostoru Creative Gate v JIndřišské pasáži (Jindřišská 5). Výstava Social Life of Artifacts představuje předměty dovozené ze všech kontinentů. Každému z nich se v místě původu připisuje zvláštní význam a je zpravidla součástí každodenního života. Na výstavě se setkají lidé z různých částí světa a budou vyprávět o životě věcí ze své země. Jak se stane z užitkového marockého koberce suvenýr na stěně? Jak se z pouzdra na penis stane dekorace bytu?

TISKOVÁ ZPRÁVA

Praha, 2. října 2013 – Coworkingové centrum Creative Gate představuje diskusní pořad Úhel pohledu, který se uskuteční 23.10. v 19 hodin v prostoru Era svět na Jungmannově náměstí. Na téma Vzniká ještě nějaká původní tvorba? – Umění v postmoderní době budou diskutovat hosté jako Oto Klempíř, Mario Kubaš či Alena Kupčíková a pořadem provede herec a režisér Zdeněk Suchý.